BRANŻE
ID:236398

Przedstawiciel Handlowy - elastyczny czas pracy

Numer referencyjny: PH1016

Opis stanowiska:

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, pozytywnie nastawioną do życia, masz doświadczenie w sprzedaży i preferujesz bezpośrednie spotkania z Klientami to jest to stanowisko dla Ciebie. Szukamy energicznych osób, pełnych pomysłów oraz otwartych na nowe wyzwania. Aplikuj swoje CV jeszcze dziś.

Do Twoich zadań będzie należało:
  • pozyskiwanie nowych klientów pod kątem produktów z branży energetycznej i okołoenergetycznej
  • kontakt z klientem i opieka nad nim
  • kształtowanie dobrego wizerunku firmy
  • poznawanie potrzeb klienta i przygotowywanie ofert
  • poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży wybranych produktów
  • realizacja założeń polityki sprzedaży

Oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość w sprzedaży bezpośredniej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - doświadczenie w budowaniu relacji z Klientami B2B
  • umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych i prezentacji
  • wysokie zdolności sprzedażowe i negocjacyjne
  • umiejętność planowania i organizowania pracy
  • dyspozycyjność i uczciwość
  • wysoka kultura osobista
  • dobra umiejętność obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B
  • ambicja i chęć ciągłego rozwoju

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za promowanie kluczowych produktów z portfolio oraz reprezentowanie firmy na powierzonym terenie.

Oferujemy:

  • wsparcie Menadżera firmy na każdym etapie współpracy
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia oraz kompleksowe przygotowanie do pracy na zajmowanym stanowisku
  • szkolenia branżowe
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • szansę na rozwój i realizację celów zawodowych (dla najlepszych stanowiska Menedżerskie)
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska menedżerskiego