BRANŻE
ID:225588

Przedstawiciel Handlowy

Opis firmy:

Jeżeli jesteś osobą ambitną, chcesz się rozwijać i nabyć ciekawe doświadczenie, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

ACTION SA, dominująca spółka Grupy Kapitałowej ACTION i lider branży IT, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje:

Miejsce pracy:  Lubelskie

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych klientów i współpraca z obecnymi klientami w terenie w branży medycznej (diagnostyka obrazowa)
  • budowanie długotrwałych, dobrych relacji z klientami firmy prezentacja produktów (aplikacja USG)
  • przygotowywanie i przedstawianie ofert klientom
  • sprzedaż produktów
  • realizacja planów sprzedaży
  • udzielanie informacji o produktach i usługach
  • reprezentowanie firmy na targach, sympozjach, konferencjach naukowych
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży w branży medycznej w sektorze publicznym oraz prywatnym
  • doświadczenie w pracy z produktami i klientami w sektorze diagnostyki obrazowej (mile widziane doświadczenie w zakresie ultrasonografii
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, aktywnym pozyskiwaniu klientów
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i prezentacji produktów
  • wysoka skuteczność sprzedaży
  • silna motywacja do osiągania założonych celów
  • doskonałe umiejętności interpersonalne oraz szybkość nauki
  • prawo jazdy kat. B
  • podstawowa znajomość Prawa Zamówień Publicznych
  • dodatkowym atutem będzie znajomość sprzętu USG oraz RTG

Oferujemy:
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, notebook, telefon komórkowy
  • zdobywanie doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie, w perspektywicznej branży
  • udział we wdrożeniach nowoczesnych rozwiązań u klientów z rynku medycznego
  • kontakt z produktami światowych marek
  • samodzielność w wykonywaniu zadań
  • atrakcyjny, wspierający sprzedaż, system wynagrodzeń (podstawa + premia)
  • szkolenia wdrożeniowe