BRANŻE
ID:230942

Promotor Marki

Opis firmy:

KIANO to marka należąca do firmy specjalizującej się w produkcji urządzeń z zakresu elektroniki użytkowej. Nasze produkty znajdują się na półkach największych sieci handlowych w Polsce i w Europie.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za promocję i wsparcie sprzedaży produktów KIANO w sklepach należących do największych sieci handlowych, takich jak: Media Markt, Saturn, Media Expert, RTV EURO AGD.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • aktywna sprzedaż, rola Ambasadora Marki na terenie wybranej placówki handlowej,
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów w zakresie wyboru naszych urządzeń,
  • raportowanie działań do bezpośredniego przełożonego.

Oczekujemy:

Atutami idealnego kandydata będą:

  • doświadczenie w obszarze promocji, sprzedaży, handlu i/lub obsługi klienta,
  • dyspozycyjność do pracy w następujące dni: piątek, sobota, niedziela,
  • zainteresowanie nowymi technologiami.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę zlecenie,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,
  • atrakcyjny system wynagradzania (podstawa plus premia),
  • możliwość zdobycia doświadczenia w handlu rozpoznawalną marką produktów
  • dla najlepszych możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy.