BRANŻE
ID:228128

Product Manager

Opis firmy:

Jeżeli jesteś osobą ambitną, chcesz się rozwijać i nabyć ciekawe doświadczenie, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

ACTION SA, dominująca spółka Grupy Kapitałowej ACTION i lider branży IT, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje:

Miejsce pracy:  Zamienie k.Warszawy-Piaseczna, dojazd z metra Wilanowska 30 min

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne zarządzanie i rozwój podległej kategorii produktów
  • Zarządzanie ceną, budowanie strategii cenowej podległych kategorii, zarządzanie marżowością produktów, zarządzanie stanami magazynowymi produktów
  • Współpraca z dostawcami w zakresie ustaleń produktowych,  kontroli dostaw oraz warunków cenowych, prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Planowanie i koordynacja działań sprzedażowo-marketingowych

Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży lub dystrybucji produktów w branży IT/GSM/RTV/AGD)
  • Znajomość zagadnień dystrybucji i logistyki
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego umożliwiająca codzienny kontakt biznesowy
  • Dobra znajomość pakietu MSOffice, a przede wszystkim Excel
  • Przedsiębiorczość
  • Kreatywność
  • Wysoka motywacja do działania
  • Silna orientacja na osiąganie wyników i realizację celu

Oferujemy:
  • Odpowiedzialne stanowisko pracy w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności
  • Wdrożenie do pracy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Motywujący system wynagradzania
  • Narzędzia pracy