BRANŻE
ID:233067

Pracuj dla Tommiego Hilfigera Pracownik magazynu z odzieżą

Opis firmy:

Szukasz dobrze płatnej pracy za granicą? Dobrze trafiłeś! Pracuj w Amsterdamie przy pakowaniu produktów mięsnych! Jeżeli myślisz, że wiąże się to z typowym stereotypem pracy w rzeźni to jesteś w wielkim błędzie, ponieważ odpowiadając na tą ofertę będziesz pracował w jednym z najnowocześniejszych zakładów na świecie, który jest w pełni zmechanizowany!
Do największych atutów tej oferty, prócz wypłaty w Euro z pewnością jest to, że każdy pracownik otrzymuje od firmy 5 paczek z mięsem tygodniowo, a dodatkowo ma dopłaty do obiadów serwowanych na terenie zakładu. Dzięki temu będziesz w stanie odłożyć jeszcze więcej pieniędzy!
Chcesz zwiedzić Amsterdam? Nie ma problemu! Będziesz pracował i mieszkał na jego obrzeżach, dlatego każdego dnia będziesz mógł/a odkrywać sekrety tego pięknego miasta, a w weekendy balować do białego rana!

Pracownik magazynu z odzieża

Miejsce: Venlo
Kraj: Holandia
Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Warunki zatrudnienia

  •     Dobra Stawka
  •     Cotygodniowa wyplata
  •     Gwarantujemy zakwaterowanie
  •     Dojazd do pracay
  •     Opieka koordynatora
  •     Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Wymagania
  •     Dostępność od zaraz
  •     Motywacji do pracy
  •     Dobrej znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

Opis stanowiska

Do głównych zadań na magazynie należą:

  •     Zbieranie zamówień/ rozładunek i załadunek
  •     Obsługa w systemie voice-speak
  •     Realizacja zamówień na magazynie
  •     Wykonywanie bieżących prac magazynowych

Łatwa i fajna praca w milej atmosferze w nowoczesnym magazynie.