BRANŻE
ID:216682

Pracownik magazynowy, operator wózka widłowego/ Niemcy

Opis stanowiska:

ISSP – nr rejestru agencji zatrudnienia 10629, poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy przy: Pakowaniu/komisjonowaniu artykułów ogólnospożywczych za pomocą wózka widłowego wysokiego składowania na terenie Niemiec

Wybranym kandydatom oferujemy:

• do momentu rozpoczęcia pierwszego dnia pracy, okres postojowy dla osób oczekujących na wyjazd w Polsce  po podpisaniu umowy, jest płacony 80,00 zł brutto/dzień do momentu dnia wyjazdu
•  po wyjeździe gwarantujemy niemiecką umowa o pracę oraz ubezpieczenie plus stawkę godzinową 12,46 euro brutto/h
• możliwość rozwoju i awansu,
• zorganizowany bezpłatny transport ,
• rozmowy rekrutacyjne i wyjazdy z Wrocławia, Katowic oraz Szczecina

• zorganizowany nocleg, opłata 6,00 euro/dzień ( opłata odciągana z wypłaty )

Wymagania na stanowisku:

• gotowość do wyjazdu z zakwaterowaniem w Niemczech od 07.04.2015r. , praca maksymalnie do 15.07.2015r z możliwością przeniesienia na inny projekt,

•europejskie  uprawnienia oraz doświadczenia w pracy na wózkach widłowych wysokiego składowania

• wymagana minimalna dyspozycyjność na okres trzech miesięcy, mile widziana możliwość dłuższej współpracy

• znajomość języka nie jest wymagana,
• umiejętność pracy zespołowej,
• zaangażowanie w wykonywaną pracę,
• nastawienie na realizację powierzonych zadań,
• dbałość o estetykę wykonywanej pracy