BRANŻE
ID:216054

Pracownik magazynowy/ Niemcy

Opis stanowiska:

Opis stanowiska pracy

ISSP – nr rejestru agencji zatrudnienia 10629, poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy przy: Pakowaniu/komisjonowaniu artykułów ogólnospożywczych na terenie Niemiec

Wybranym kandydatom oferujemy:

• wynagrodzenie 11,64 € brutto/h
• okres postojowy dla osób na terenie Niemiec jest płacony 38 euro brutto/dzień do momentu rozpoczęcia pierwszego dnia pracy, okres postojowy dla osób oczekujących na wyjazd w Polsce  po podpisaniu umowy, jest płacony 70,00 zł brutto/dzień do momentu dnia wyjazdu
• niemiecką umowa o pracę oraz ubezpieczenie
• możliwość rozwoju i awansu,
• zorganizowany bezpłatny transport ,
• rozmowy rekrutacyjne i wyjazdy z Wrocławia oraz Katowic

• zorganizowany nocleg, opłata 6,00 euro/dzień ( opłata odciągana z wypłaty )

Wymagania na stanowisku:

• gotowość do wyjazdu z zakwaterowaniem w Niemczech od 31.03.2015r.

• wymagana minimalna dyspozycyjność na okres trzech miesięcy, mile widziana możliwość dłuższej współpracy

• znajomość języka nie jest wymagana,
• umiejętność pracy zespołowej,
• zaangażowanie w wykonywaną pracę,
• nastawienie na realizację powierzonych zadań,
• dbałość o estetykę wykonywanej pracy

Osoby zainteresowane prosimy o logowanie się na stronie: https://panel.issp.pl/Formularz.aspx#tab-7
Wymagane CV + zdjęcie

Oraz dołączanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.