BRANŻE
ID:210240

Pracownik magazynowy/Koordynator

Opis stanowiska:

ISSP –nr rejestru agencji zatrudnienia 10629, poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy przy: Koordynowaniu grupy osób na magazynach spożywczych na terenie Niemiec

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • Praca w  biurze na terenie zakładu pracy
  • Przyjmowanie i szkolenie pracowników
  • Ścisła współpraca z centralą firmy oraz kierownikami magazynów
  • Opieka socjalna nad pracownikami

Wymagania:

  • Gotowość do natychmiastowego wyjazdu za granicę
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo-dobrym w mowie -wymóg konieczny
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Odpowiedzialność za grupę pracowników
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Prawo jazdy kategorii B z praktyką
  • Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z niemiecką firmą
  • Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie oraz dojazd
  • Oferujemy pracę od zaraz
  • Możliwość rozwoju i awansu