BRANŻE
ID:219127

Pracownik inwentaryzacji ze znajomością języka niemieckiego

Opis stanowiska:

Szukasz możliwości rozwoju?

Jesteś gotowy do częstych wyjazdów?

Świetnie się czujesz w towarzystwie innych osób?

A może chcesz dorobić do studiów?

Firma INVENT  Sp. z. o. o  poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

·         Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych.

·         Obsługa urządzeń do skanowania towarów.

·         Pełnienie roli tłumacza podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą (kontakt z personelem sklepów, obsługą hotelową itp.)

Wymagania od kandydatów:

·         Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz polskiego w mowie

·         Umiejętność obsługi komputera

·         Gotowość do pracy 6 dni w tygodniu w godzinach dziennych  (przez cały okres trwania turnusu)

·         Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia  kontroli niekaralności)

Zapewniamy:

·         Umowę zlecenie

·         Transport

·         Zakwaterowanie

·         Wyżywienie (dwa posiłki)

·         Wynagrodzenie 151.80  netto (na rękę) za każdą inwentaryzację

·         Możliwość rozwoju zawodowego

Najbliższe turnusy:

Ø  14.10.- 25.10.2015