BRANŻE
ID:219128

Pracownik inwentaryzacji zagranica Kierowca

Opis stanowiska:

Szukasz możliwości rozwoju?

Jesteś gotowy do częstych wyjazdów?

Świetnie się czujesz w towarzystwie innych osób?

Firma INVENT  Sp. z. o. o  poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych.
  • Obsługa urządzeń do skanowania towarów
  • Pełnienie roli Kierowcy podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą ( bus  9 osobowy)

Wymagania od kandydatów:

  • Prawo Jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Gotowość do pracy 6 dni w tygodniu w godzinach  dziennych  (przez cały okres trwania turnusu)
  • Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia  kontroli niekaralności)

Zapewniamy:

  • Umowę zlecenie
  • Zagwarantowany samochód (bus  9 osobowy)
  • Zakwaterowanie
  • Wyżywienie (dwa posiłki)
  • Wynagrodzenie 125.50 netto (na rękę) za każdą inwentaryzację
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu
  • Stałe turnusy wyjazdowe do takich  Państw jak m.in. Austria, Czechy, Słowenia:

Ø  30.09.- 23.10.2015

Ø  28.10.- 15.11.2015