BRANŻE
ID:220936

Pracownik Produkcji - giver

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy?

Chcesz pracować w międzynarodowym koncernie spożywczym?

Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

in Nestlé Purina factory in Nowa Wieś Wrocławska

Poznaj zakres obowiązków:
  • Praca przy produkcji i pakowaniu karmy dla zwierząt w zespole produkcyjnym, zgodnie z przepisami BHP i standardami fabryki (przenoszenie przedmiotów do 30 kg)
  • Osiąganie ustalonych celów jakościowych, ilościowych oraz związanych ze stratami
  • Zaopatrywanie linii w materiały niezbędne do produkcji
  • Przepakowywanie wyrobu gotowego
Od kandydatów oczekujemy:
  • Rozumienia specyfiki działalności fabryki oraz zagadnień związanych z bezpieczeństwem
  • Dobrych umiejętności komunikacyjnych i pracy w grupie
  • Gotowości do pracy zmianowej
  • Zdolności do pracy manualnej
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy przy produkcji
  • Znajomość zagadnień związanych z higieną żywności
  • Książeczka sanepidowska
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 2000 zł brutto + dodatki (od 350 do 650 zł brutto)
  • Premię kwartalną w wysokości do 12%
  • Pierwsza umowa na czas określony, kolejna na czas nieokreślony
  • Dofinansowanie transportu z Dzierżoniowa, Bielawy, Ziębic i Strzelina
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Sponsorowane ubezpieczenie na życie
  • Opiekę medyczną

Zgłoszenia (CV) wraz ze wskazaniem nazwy stanowiska,
prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj

lub na adres pocztowy:

Nestle Polska S.A. Oddział Purina
Ul. Ryszarda Chomicza 11A
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
Z dopiskiem: Rekrutacja

w Oddziale Nestlé Purina w Nowej Wsi Wrocławskiej
Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)