BRANŻE
ID:233325

Pracownik techniczny w salonie CROPP

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

Dzięki sieci prawie 1700 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 22 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

 Miejsce pracy: Lubin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Organizowanie i optymalizacja pracy magazynu – wdrażanie standardów i dobrych praktyk.
  • Przyjmowanie dostaw towaru w oparciu o planowaną produktywność.
  • Cykliczne uzupełnianie towaru na sali sprzedaży.
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy w magazynie mile widziane.
  • Doświadczenie w pracy jako sprzedawca może być dodatkowym atutem.
  • Nastawienie na współpracę.
  • Samodzielność.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:
  • Pracę we wtorek oraz piątek w godzinach porannych (od godziny 6:00 do maksymalnie 12:00).
  • Przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole.
  • Zakupy na preferencyjnych warunkach.
  • Pracę w znanej, modowej marce.

Jeśli interesują Cię inne wyzwania wejdź na www.lppsa.com/career

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).

W 2016 wprowadziliśmy na rynek nowy brand w kategorii premium - Tallinder.

Dzięki sieci ponad 1600 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 20 tys. osób.

PRACOWNIK MAGAZYNU - SINSAY
 Miejsce pracy: Kraków - BONARKA

WYMAGANIA:

OFERUJEMY:

  • Elastyczny czas pracy - grafik dopasowany do potrzeb pracownika.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.