BRANŻE
ID:231315

Pracownik przy montażu szaf sterowniczych (m/k) (gwarancja przyuczenia)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Numer referencyjny: ELKS/TRE/0317
Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • praca przy montażu szaf sterowniczych/rozdzielczych oraz podzespołów elektrycznych.

Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe (preferowane elektryk, elektronik, mechatronik, automatyk, elektromechanik),
  • wymagana podstawowa znajomość schematów elektrycznych,
  • chęć podjęcia pracy na dłuższy okres zatrudnienia,
  • chęć uczestniczenia w kursie przygotowawczym, którego celem będzie podwyższenie umiejętności związanych z montażem szaf sterowniczych/rozdzielczych.

Oferujemy:
  • aktualnie rekrutacje prowadzimy do firmy GE Power Controls Sp. z o.o. w Bielsku-Białej, która oferuje możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • orientacyjna data rozpoczęcia kursu 20.03.2017 (lub w chwili zrekrutowania ok. 10 osób),
  • przyuczenie do pracy na stanowisku w formie 9-dniowego kursu podwyższającego kwalifikację zawodowe, kurs kończy się certyfikatem upoważniającym do montażu obwodów wtórnych automatyki i sterowania rozdzielnic niskiego napięcia w czasie trwania kursu przyszły pracownik otrzymuje wynagrodzenie,
  • stałą pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej w czasie pracy przez agencję pracy Trenkwalder.

Bliższe informacje pod numerem telefonu 506 099 515.