BRANŻE
ID:231723

Pracownik produkcyjny/Ślusarz/Praser (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.:OPMA/BEL/0317

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • proste prace manualne związane z obróbką elementów metalowych,
  • obsługa maszyn i urządzeń,
  • kontrolera jakości wyrobów gotowych.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe,
  • umiejętności manualne służące do piłowania, wiercenie, cięcia, obsługi maszyn produkcyjnych różnego rodzaju,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi ( np. suwmiarka),
  • dbanie o jakość na każdym etapie produkcji,
  • chęć pracy na różnych stanowiskach, służących do obróbki elementów metalowych,
  • dbanie o bezpieczeństwo oraz higienę stanowiska pracy,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego lub motywacja do nauki,
  • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

Oferujemy:
  • aktualnie rekrutacje prowadzimy dla firmy BELOS-PLP S.A. w Bielsku-Białej, która oferuje możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość podjęcia pracy w firmie naszego klienta po okresie zatrudnienia w agencji pracy tymczasowej,
  • pracę od zaraz,
  • pracę stacjonarną (brak delegacji, wyjazdów służbowych),
  • pracę w systemie trzyzmianowym (6-14; 14-22; 22-6),
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności ,
  • możliwość dłuższej współpracy,
  • dobry dojazd komunikacją MZK Bielsko-Biała na wszystkie trzy zmiany, przystanek pod firmą (autobus MZK: 10/24/57),
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.