BRANŻE
ID:225589

Pracownik produkcji z dobrą znajomością języka angielskiego

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Opis stanowiska:

Znasz język angielski? Chcesz zarabiać w euro? Chciałbyś/aś rozpocząć lepsze życie za granicą lub zarobić na swoją firmę w Polsce? Oferujemy pracę na bardzo dobrych warunkach finansowych w międzynarodowych firmach w Holandii, również dla osób bez żadnego doświadczenia zawodowego.  Pomagamy  w organizacji dojazdu i zakwaterowania. Aby wyjechać, nie potrzebujesz własnych środków. Za mieszkanie i transport możesz zapłacić z pierwszego wynagrodzenia. Organizujemy również wyjazdy do pracy w parach i ze znajomymi.
Skorzystaj z naszego 15 letniego doświadczenia na rynku pracy.

Aplikuj bez  pośredników i  dowiedz się jakie masz możliwości.

Wyjazdy w każdą sobotę.

Pracownik produkcji  z dobrą znajomością języka angielskiego

  • Pakowanie produktów
  • Sortowanie
  • Układanie produktów
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie, samodzielność, precyzyjność, wysoka motywacja
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • Możliwość wyjazdu ze znajomymi i w parach