BRANŻE
ID:232374

Pracownik produkcji (poszukiwani mężczyźni i kobiety)

Opis firmy:

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Numer referencyjny: MP/TSD/0417

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • montowanie podzespołów elektronicznych,
  • kontrola jakości produktów,
  • pakowanie, przygotowywanie do wysyłki.

Wymagania:
  • spostrzegawczość,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność do pracy trzyzmianowej.

Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia,
  • miejsce pracy: Siemianice,
  • bezpłatny dojazd z Wołowa, Trzebnicy, Brzegu Dolnego, Żmigrodu,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zapraszamy do naszego biura we Wrocławiu, ul. Oławska 27-29, piętro 5, telefon kontaktowy: 605 123 562