BRANŻE
ID:233050

Pracownik produkcji/ pakowacz w Hilton Food Group

Opis firmy:

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik magazynu z odzieża

Miejsce: Amsterdam
Kraj: Holandia
Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Warunki zatrudnienia

  •     stabilne zatrudnienie
  •     pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii
  •     zakwaterowanie
  •     ubezpieczenie i gwarancję odprowadzenia składek
  •     oferujemy umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
  •     polskojęzyczną opiekę w Holandii
  •     tygodniowy system naliczania wynagrodzeń
  •     dodatek wakacyjny odkładany z każdej godziny pracy
  •     dodatek za pracę w nadgodzinach
  •     zakład pracy w okolicach Amsterdamu
  •     możliwe wyjazdy dla grup
  •     każdy pracownik dostaje bonus w postaci 5 paczek mięsa tygodniowo
  •     dopłaty do wyżywienia na terenie zakładu

  • Wymagania

  •     znajomość języka angielskiego
  •     chęć i motywacja do pracy
  •     gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Opis stanowiska

  • Od osoby na stanowisku pakowacza/ pracownika produkcji oczekuje się zręczności i sprawnej obsługi procesu produkcji. Nie pozwolisz chyba, żeby taka  super oferta przeszła ci kolo nosa?
  • Do głównych obowiązków w pracy nalezą:
  •     Pakowanie i przepakowywanie produktów mięsnych zgodnie z instrukcjami liderów zespołu
  •     Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  •     Dbałość o sprawny przebieg procesu produkcji