BRANŻE
ID:235979

Pracownik produkcji, pakowacz Zaandam

Opis firmy:

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce: Zaandam

Opis stanowiska:

WARUNKI ZATRUDNIENIA

Gwarantujemy:

  • Atrakcyjna stawka godzinowa + dodatki zmianowe:
23 lat: 11,15 €
22 lat: 9,51 €
21 lat: 8,09 €
20 lat: 6,66 €
19 lat: 5,85 €
18 lat: 5,85 €
  • Tygodniowe wyplaty wynagrodzenia
  • Dodatek wakacyjny 8%
  • Mozliwosc skorzystania z zakwaterowania (+ plus dojazd do pracy)
  • Mozliwosc skorzystania z grupowego ubezpieczenia zdrowotnego
  • Zdobycie dodatkowego doswiadczenia
  • Opieke koordynatorow
  • Mozliwosc pracy w weekendy
  • Praca w milej atmosferze w miedzynarodowym zespole
  • Zwrot czesci kosztow dojazdu do max 15 km, dla osob z prywatnym zakwaterowaniem
  • Mozliwosc dostosowania grafiku pracy
  • Darmowy posilek podczas zmiany popoludniowej
WYMAGANIA
  • Komunikatywna znajomowsc jezyka angielskiego lub holenderskiego
  • Doswiadczenie na podobnym stanowisku jest dodatkowym plusem
  • Motywacja i dostępność na dłuższy okres
OPIS STANOWISKA

Od osoby na stanowisku pakowacza / pracownika produkcji oczekuje sie zrecznosci i sprawnej obslugi procesu produkcji. Praca w niskiej temperaturze.
Do glownych obowiazkow w pracy naleza:
· Pakowanie i przepakowywanie produktow miesnych zgodnie z instrukcjami liderow zespolu
· Przestrzeganie zasad bezpieczenstwa i higieny pracy
· Dbalosc o sprawny przebieg procesu produkcje

INFORMACJE O FIRMIE
Hilton Meats Zaandam B.V. produkuje najwyzszej jakosci produkty miesne do najbardziej znanego supermarketu w Holandii. Oddzial w miejscowosci Zaandam zajmuje sie  porcjowaniem i pakowaniem produktow zgodnie z najnowszymi technikami.