BRANŻE
ID:223585

Pracownik produkcji - magazynier - order picker ze znajomością języka angielskiego

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Opis stanowiska:

Znasz język angielski? Chcesz zarabiać w euro? Chciałbyś/aś rozpocząć lepsze życie za granicą lub zarobić na swoją firmę w Polsce? Oferujemy pracę na bardzo dobrych warunkach finansowych w międzynarodowych firmach w Holandii, również dla osób bez żadnego doświadczenia zawodowego.  Pomagamy  w organizacji dojazdu i zakwaterowania. Aby wyjechać, nie potrzebujesz własnych środków. Za mieszkanie i transport możesz zapłacić z pierwszego wynagrodzenia. Organizujemy również wyjazdy do pracy w parach i ze znajomymi.
Skorzystaj z naszego 15 letniego doświadczenia na rynku pracy.

Aplikuj bez  pośredników i  dowiedz się jakie masz możliwości.

Wyjazdy w każdą sobotę.

  • Pakowanie produktów
  • Zbieranie zamówień
  • Obsługa Skanera
  • Realizacja zamówień na magazynie
  • Wykonywanie bieżących prac magazynowych
Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Chęć do pracy, samodzielność, precyzyjność
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz na min. 3 miesiące
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę tymczasową  na warunkach holenderskich
  • Polskojęzyczną opiekę w Holandii
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Cotygodniowe rozliczenie zgodnie z holenderskim układem zbiorowym pracy (CAO)
  • Dodatek wakacyjny odkładany z każdej godziny pracy
  • Gwarantujemy dojazd do Holandii i do miejsca pracy
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Możliwość wyjazdu ze znajomymi i w parach