BRANŻE
ID:237809

Pracownik produkcji (m/k) Tarnowo Podgórne (darmowy dojazd)

Numer referencyjny: a0t5800000FaBhPAAV

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Obowiązki:
  • prace pomocnicze na linii produkcyjnej,
  • pakowanie produktów cukierniczych,
  • prace manualne.
Wymagania:
  • książeczka sanepidu,
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej,
  • dokładność oraz sumienność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku (5:30-13:30, 13:30-21:30, 21:30-5:30),
  • długofalową współpracę,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej,
  • darmowy dojazd (dotyczy osób zamieszkałych w miejscowościach: Wągrowiec, Skoki, Murowana Goślina, Oborniki, Chludowo, Rokietnica, Tarnowo Podgórne).

Obowiązki:prace pomocnicze na linii produkcyjnej,
pakowanie produktów cukierniczych,
prace manualne.

Wymagania:książeczka sanepidu,
mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej,
dokładność oraz sumienność.

Oferujemy:umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku (5:30-13:30, 13:30-21:30, 21:30-5:30),
długofalową współpracę,
oferta dotyczy pracy tymczasowej,
darmowy dojazd (dotyczy osób zamieszkałych w miejscowościach: Wągrowiec, Skoki, Murowana Goślina, Oborniki, Chludowo, Rokietnica, Tarnowo Podgórne).