BRANŻE
ID:238101

Pracownik produkcji (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000DNW66AAH

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Obowiązki:
  • praca w ważalni mikroelementów używanych w produktach dla zwierząt,
  • uzupełnianie zbiorników wag automatycznych z makroelementami i składnikami paszowymi,
  • nadzór nad procesem produkcyjnym,
  • pakowanie produktu gotowego.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie (mile widziane rolnicze lub chemiczno-biologiczne),
  • kondycja fizyczna
  • odpowiedzialność i sumienność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na cały etat (oferta dotyczy pracy tymczasowej),
  • pracę od zaraz,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w kwocie 3000 zł. brutto/miesiąc + premia,
  • pracę w przyjaznej firmie.

Obowiązki:praca w ważalni mikroelementów używanych w produktach dla zwierząt,
uzupełnianie zbiorników wag automatycznych z makroelementami i składnikami paszowymi,
nadzór nad procesem produkcyjnym,
pakowanie produktu gotowego.

Wymagania:wykształcenie średnie (mile widziane rolnicze lub chemiczno-biologiczne),
kondycja fizyczna
odpowiedzialność i sumienność.

Oferujemy:umowę o pracę na cały etat (oferta dotyczy pracy tymczasowej),
pracę od zaraz,
atrakcyjne wynagrodzenie w kwocie 3000 zł. brutto/miesiąc + premia,
pracę w przyjaznej firmie.