BRANŻE
ID:236895

Pracownik marketingu & e-commerce (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FZEYNAA5

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Obowiązki:
  • opracowywanie reklam do prasy i na portale branżowe na podstawie rocznego media planu,
  • przygotowanie materiałów reklamowych (bannery, roll-upy, ulotki itp.) i biurowych (wizytówki, koperty, gadżety firmowe itp.),
  • przygotowania udziału firmy w wystawach i wydarzeniach branżowych, organizacja spotkań (gotowość do wyjazdów),
  • korzystanie z danych z Google Analytics w celu ulepszania sklepu internetowego,
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników w zakresie jak najlepszego używania narzędzi online w celu ułatwienia codziennej pracy,
  • praca nad aktywnościami z zakresu marketingu online, jak: kampanie e-mail, SEO, SEA.
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym,
  • biegła obsługa pakietu Ms Office (Excel, Word),
  • znajomość programów graficznych (CorelDraw / Photoshop),
  • świetna organizacja pracy i chęć nauki.
Dodatkowymi zaletami będą:
  • znajomość ogrodnictwa,
  • wykształcenie z zakresu: marketing, e-commerce,
  • umiejętność korzystania z różnych źródeł, pisania i redagowania tekstów.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na 2 lata,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju,
  • wsparcie zespołu profesjonalistów.

Obowiązki:
opracowywanie reklam do prasy i na portale branżowe na podstawie rocznego media planu,
przygotowanie materiałów reklamowych (bannery, roll-upy, ulotki itp.) i biurowych (wizytówki, koperty, gadżety firmowe itp.),
przygotowania udziału firmy w wystawach i wydarzeniach branżowych, organizacja spotkań (gotowość do wyjazdów),
korzystanie z danych z Google Analytics w celu ulepszania sklepu internetowego,
przygotowywanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników w zakresie jak najlepszego używania narzędzi online w celu ułatwienia codziennej pracy,
praca nad aktywnościami z zakresu marketingu online, jak: kampanie e-mail, SEO, SEA.

Wymagania:
znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym,
biegła obsługa pakietu Ms Office (Excel, Word),
znajomość programów graficznych (CorelDraw / Photoshop),
świetna organizacja pracy i chęć nauki.

znajomość ogrodnictwa,
wykształcenie z zakresu: marketing, e-commerce,
umiejętność korzystania z różnych źródeł, pisania i redagowania tekstów.

Oferujemy:umowę o pracę na 2 lata,
możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju,
wsparcie zespołu profesjonalistów.