BRANŻE
ID:228394

Pracownik magazynu z zabawkami (Niemcy)

Numer referencyjny: AP/T/16

Opis firmy:

Znasz język niemiecki? Chciałbyś/aś rozpocząć lepsze życie za granicą lub po prostu dorobić?
Oferta na którą aplikujesz dotyczy pracy na magazynie, dla jednej z najbardziej znanych firm z branży zabawkarskiej. Do Twoich zadań będzie należeć otwieranie i sortowanie produktów lub zbieranie zamówień.

Nr. ref. AP/T/16

Opis stanowiska:

Informacje o wakacie:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowa o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
  • zorganizowane zakwaterowanie i dojazd do pracy
  • pomoc polskiego koordynatora w miejscu pracy

Obowiązki:
  • zbieranie zamówień
  • sprawdzanie zamówień pod względem poprawnej zawartości
  • pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:
  • dokładność, umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • praca na dłuższy okres czasu