BRANŻE
ID:234284

Pracownik magazynu z akcesoriami samochodowymi

Opis firmy:

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce: Ede
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Warunki zatrudnienia
  • Zapewniamy cotygodniowe wypłaty wynagrodzeń,
  • opiekę menagera,
  • atrakcyjna stawkę godzinową + dodatki zmianowe.

W razie potrzeby gwarantujemy również zakwaterowanie firmowe na jednej z naszych lokacji oraz ubezpieczenie zdrowotne.

Wymagania
Od kandydatów wymagamy:

  • bezproblemowej komunikacji w języku angielskim/holenderskim/niemieckim,
  • braku astmy oraz alergii,
  • aktualnego zaświadczenia o niekaralności,
  • dyspozycyjności na dłuższy okres czasu (co najmniej 6 miesięcy).