BRANŻE
ID:234229

Pracownik magazynu w Komornikach - praca na wakacje

Firma: POLLUX

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Komorniki

Data publikacji: 2017-06-28

Branża: Praca fizyczna

Rodzaj: Praca tymczasowa

Liczba wakatów: 10

Wynagrodzenie: od 1600 do 3000 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Opis firmy:

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. dla swojego klienta w Komornikach poszukuje osób do pracy na magazynie - praca na dłużej lub tylko na wakacje - Ty wybierasz!

Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało:
-kompletacja zamówień dla klienta za pomocą tzw "paleciaków"
- sortowanie, rozkładanie towaru w magazynie
- foliowanie palet, pomoc przy załadunku
- inwentaryzacja, kontrola wysyłki

Oczekujemy:

WYMAGANA KSIĄŻECZKA SANEPIDU

Oferujemy:

Praca od niedzieli do czwartku, zmianowa
Stawka 13 zł brutto przez pierwsze 2 dni, później stawka akordowa (na akordzie zarobki w granicach 2000-3000 tys zł na rękę