BRANŻE
ID:237330

Pracownik magazynu (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FZngFAAT

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Obowiązki:
  • obsługa wózka widłowego czołowego,
  • prace magazynowe (również prace ręczne),
  • załadunek i rozładunek transportów.
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
  • zorganizowany dojazd pracowniczy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie + premia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze wózków widłowych,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Obowiązki:obsługa wózka widłowego czołowego,
prace magazynowe (również prace ręczne),
załadunek i rozładunek transportów.

Wymagania:uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
zorganizowany dojazd pracowniczy,
konkurencyjne wynagrodzenie + premia,
możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze wózków widłowych,
oferta dotyczy pracy tymczasowej.