BRANŻE
ID:233637

Pracownik magazynu (m/k)

Numer referencyjny: MAG/OZA/0617

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Nr ref.: MAG/OZA/0617

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  •  realizacja operacji magazynowych takich jak: rozładunki, weryfikacja dostaw, rozlokowywanie towarów, pobieranie towarów do wydania, pakowanie, załadunki, wypełnianie dokumentacji magazynowej, kontrola lokalizacji.

Wymagania:
  •  wcześniejsze doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  •  dobra organizacja czasu pracy, sumienność, dokładność,
  •  mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
  •  gotowość do pracy w trybie dwuzmianowym.

Oferujemy:
  •  wynagrodzenie podstawowe 2500 zł brutto + premie (łącznie do 3650 zł brutto/miesiąc),
  •  dodatki w postaci posiłków finansowanych przez firmę, kursu obsługi wózków widłowych,
  •  umowę o pracę,
  •  możliwość rozwoju w strukturach wewnętrznych firmy,
  •  oferta dotyczy pracy tymczasowej.