BRANŻE
ID:236626

Pracownik logistyczny w retourcentrum

Opis firmy:

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce: Utrecht
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Warunki zatrudnienia
Praca u naszego klienta ma wiele zalet:
  • Praca na pełny wymiar godzien (fulltime) na długi okres czasu
  • Praca w systemie dwuzmianowym
  • Firma rodzinna, w której ceni się odpowiednia postawę, normy i wartości
  • Wysokie wynagrodzenie zgodne z CAO + dodatki za prace w systemie zmianowym (125%-150%)

Wymagania
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Dyspozycyjność i chęć do pracy
  • Przestrzeganie zasad higieny oraz regułami obowiązującego u klienta

Opis stanowiska
Pracownik logistyczny, zatrudniony u naszego klienta, jest odpowiedzialny za czyszczenie skrzyń wielorazowego użytku, stosowanych w supermarketach firmy Albert Heijn Online. Skrzynie podlegają recyklingowi i przed ponownym użyciem muszą zostać dokładnie umyte.

Do obowiązków należy:
  • Płukanie skrzyń przy pomocy myjki ciśnieniowej
  • Umieszczanie skrzyń w odpowiednich maszynach
  • Obsługa maszyn
  • Układanie skrzyń i przygotowanie ich do transportu

Informacje o firmie
Nasz klient to centrum zwrotów logistycznych, który zajmuje si wypożyczaniem skrzynek logistycznych dla firm ich czyszczeniem i przygotowaniem do powtórnego wykorzystania. W oddziale w Utrecht produkowane są skrzynki firmy Albert Heijn Online.