BRANŻE
ID:226179

Pracownik inwentaryzacji za granicą - kierowca

Opis firmy:

Szukasz możliwości rozwoju?

Jesteś gotowy do częstych wyjazdów?

Świetnie się czujesz w towarzystwie innych osób?

Firma INVENT  Sp. z. o. o  poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych
  • Obsługa urządzeń do skanowania towarów

·         Pełnienie roli Kierowcy podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą (bus 9 osobowy)

Wymagania od kandydatów:

·         Prawo Jazdy kat. B

  • Umiejętność obsługi komputera
  • Gotowość do pracy 6 dni w tygodniu w godzinach  nocnych  (przez cały okres trwania turnusu – ok. 21 inwentaryzacji )
  • Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia  kontroli niekaralności)

Zapewniamy:

  • Umowę zlecenie ZUS
  • Samochód (bus 9 osobowy)
  • Wyżywienie (dwa posiłki)
  • Zakwaterowanie
  • Wynagrodzenie od 140,12 do 154,82  PLN netto ( na rękę) za inwentaryzację + pełnienie roli kierowcy ( inwentaryzacja trwa ok. 8 godzin)
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu
  • Stałe turnusy wyjazdowe do takich  państw jak m.in. Niemcy

Najbliższe turnusy:

·         07.08.2016 - 11.09.2016 Niemcy

·         25.09.2016 - 23.10.2016 Austria

·         30.09.2016 - 23.10.2016 Austria

·         16.10.2016 - 26.10.2016 Francja

·         19.10.2016 - 30.10.2016 Niemcy