BRANŻE
ID:226112

Pracownik inwentaryzacji- Wysokie Stawki- Płock

Opis stanowiska:

Chcesz zdobyć nowe doświadczenie?

Poznać wiele interesujących osób?

A może jesteś studentem i poszukujesz dorywczej pracy?

Firma INVENT  Sp. z o.o.  poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:

Pracownik inwentaryzacji

Zakres obowiązków:

  • Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych
  • Obsługa urządzeń do skanowania towarów

Wymagania od kandydatów:

·         Dyspozycyjność w godzinach późno popołudniowych i nocnych

·         Pełnoletność

UWAGA! Nie wymagamy Książeczki sanitarno-epidemiologicznej

Zapewniamy:

  • Umowę zlecenie
  • Ubezpieczenie na czas trwania umowy
  • Odprowadzanie przez pracodawcę składek emeryt., rentowych, chorobowych
  • Szkolenie na markecie przed przystąpieniem do pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 12,50 zł/h brutto
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy
  • Wypłaty w systemie tygodniowym