BRANŻE
ID:234300

Pracownik działu produkcji w ModusLink

Opis firmy:

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce: Smakterweg 100, Venray
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Warunki zatrudnienia
Oferujemy regularne godziny pracy i proste czynności zawodowe. Jeśli zawsze chciałeś pracować w logistyce, to właśnie masz szansę wciągnąć się do branży.
Godziny pracy w obrębie 07:00 do 22:00. Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz w soboty i niedziele.

Wymagania
  • Znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub polskiego
  • Podstawowe umiejętności z zakresu mechaniki i elektroniki będą dodatkowym atutem
  • Motywacja i aktywne nastawienie
  • Skrupulatność

Opis stanowiska
  • Lekka praca produkcyjna, m.in. zbieranie zamówień przy użyciu systemu Pick-to-Light Ponadto obowiązki obejmują:
  • Skanowanie produktów
  • Naklejanie etykiet na produkty lub opakowania
  • Pakowanie produktów
  • Od czasu do czasu może zdarzyć się cięższe zadanie do wykonania, np. załadunek i wyładunek towarów z kontenerów lub przemieszczanie towarów wózkiem paletowym