BRANŻE
ID:238611

Pracownik działu HR

Numer referencyjny: a0t5800000FbVIfAAN

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie, Elbląg

Data publikacji: 2018-02-21

Branża: Kadry / HR

Rodzaj: Praca tymczasowa

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Elbląg

Opis stanowiska:
  • kompleksowa obsługa kadrowa firmy w zakresie prowadzenia dokumentacji - obsługa spraw związanych z administracją personalną,
  • współpraca z pracownikami firmy w profesjonalny sposób,
  • tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy i zarządu,
  • wdrażanie i przestrzeganie powszechnych oraz wewnętrznych przepisów prawa pracy oraz procedur HR obowiązujących w firmie,
  • zapewnienie codziennego wsparcia dla firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (w trakcie studiów, ostatni rok- w obszarze HR),
  • biegła znajomość obsługi komputera (Ms Office, CRM),
  • płynna znajomość języka angielskiego;
  • punktualność, odpowiedzialność, skrupulatność i dokładność,
  • dbałość o szczegóły i poprawność wprowadzanych danych,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności,
  • benefity: karty sportowe, prywatna opieka medyczna LuxMed,
  • przyjazną i rozwojową atmosferę pracy.

Opis stanowiska:kompleksowa obsługa kadrowa firmy w zakresie prowadzenia dokumentacji - obsługa spraw związanych z administracją personalną,
współpraca z pracownikami firmy w profesjonalny sposób,
tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy i zarządu,
wdrażanie i przestrzeganie powszechnych oraz wewnętrznych przepisów prawa pracy oraz procedur HR obowiązujących w firmie,
zapewnienie codziennego wsparcia dla firmy.

Wymagania: wykształcenie wyższe (w trakcie studiów, ostatni rok- w obszarze HR),
biegła znajomość obsługi komputera (Ms Office, CRM),
płynna znajomość języka angielskiego;
punktualność, odpowiedzialność, skrupulatność i dokładność,
dbałość o szczegóły i poprawność wprowadzanych danych,
umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:pracę od poniedziałku do piątku,
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności,
benefity: karty sportowe, prywatna opieka medyczna LuxMed,
przyjazną i rozwojową atmosferę pracy.