BRANŻE
ID:225310

Pracownik ds. rozwoju kontentu

Opis firmy:

Jesteśmy spółką technologiczną realizującą projekt E-opisy. Nasz zespół tworzą ludzie związani z sektorem produktów konsumenckich: specjaliści ds. produktów, content’u, informatycy, handlowcy. Koncentrujemy się na tworzeniu, zarządzaniu oraz dystrybucji cyfrowych danych produktowych. Oferujemy rozwiązania informatyczne pozwalające naszym klientom efektywnie wykorzystywać dostarczane przez nas informacje. Nasi klienci to biznes B2C – sklepy internetowe, sklepy stacjonarne, sieci handlowe, detaliści oraz B2B - hurtownicy, dostawcy i producenci

Opis stanowiska:

Twoim zadaniem będzie:

Tworzenie opisów produktów w systemie informatycznym (parametry techniczne, opis marketingowy, zdjęcia) wg. ustalonych standardów.

Oczekujemy:

Jesteś dla nas pożądanym kandydatem jeśli:

  • interesujesz sie rynkiem mediów, produktów internetowych i e-commerce
  • potrafisz sprawnie korzystać z komputera , Internetu oraz wyszukiwać informacje
  • posiadasz umiejętnośc obsługi programów graficznych (preferowany GIMP)
  • szybko przyswajasz nową wiedzę
  • wykonujesz pracę w sposób dokładny i terminowy
  • umiejętnie wykonujesz pracę własną
  • interesujesz się przynajmniej jednym z obszarów: IT, Telekomunikacja, Foto, RTV, AGD, dlatego znasz się na produktach

Oferujemy:

  • Atrakcyjny sposób na dodatkowe zwiększenie budżetu – elastyczne godziny pracy i wynagrodzenie za pracę na akord
  • Udział w realizowaniu interesujących projektów z obszaru e-commerce
  • Przestrzeń do  rozwoju zawodowego
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań