BRANŻE
ID:239173

Pracownik cukierni

Opis firmy:

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

INFORMACJE O FIRMIE

Nasz klient jest niewielka, rodzinna firma, ktora znajduje sie w sercu Amsterdamu.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce: centrum Amsterdamu
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Warunki zatrudnienia
Oprócz słodkiej pracy do zaoferowania mamy:
  • Cotygodniowa wypłatę
  • Atrakcyjna stawkę: +22 lata: 10 Euro
  • Prace w samym centrum Amsterdamu
  • Prace na długi okres czasu

Wymagania
  • Dostępność od zaraz
  • Motywacja do pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Dobra kondycja fizyczna

Opis stanowiska
Jako pracownik ciastkarni będziesz osoba odpowiedzialna za cały proces produkcji.

Do Twoich obowiązków będzie należało miedzy innymi:
  • Ważenie oraz pakowanie produktów
  • Kontrola jakości składników oraz produktów
  • Ogólne prace magazynowe