BRANŻE
ID:236045

Pracownik budowy plenerowych konstrukcji imprezowych

Opis firmy:

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce: Landelijk
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Warunki zatrudnienia
Oprócz wysokiego wynagrodzenia przysluguja nastepujace dodatki:
  • stawka dla osób powyżej 23 roku życia, 9.04 Euro brutto
  • zwrot w wysokości 6,20 Euro netto za każdy dzień pracy
  • zwrot w wysokości 14,00 Euro za ewentualny nocleg ( średnio 1 na 4 projektu obejmuje nocleg)
  • zwrot kosztów podroży

Wymagania
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Certyfikat VCA będzie dodatkowym atutem
  • Motywacja do ciężkiej pracy na świeżym powietrzu w rożnych miejscach Europy

Opis stanowiska
Budowa i składanie plenerowych konstrukcji imprezowych, takich jak namioty i hale. Będziesz odpowiedzialny za przygotowanie budowy i przeniesienie wszystkich materiałów we właściwe miejsca. Praca obejmuje wszystkie elementy, takie jak: kładzenie podłóg, stawianie ścian, montaż okien i drzwi oraz obijanie ścian i sufitów płótnem.