BRANŻE
ID:235246

Pracownik Produkcji

Opis firmy:

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce: Blauwwater 8, Belfeld
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Warunki zatrudnienia
Co oferujemy:
  • Dużą liczbę godzin, w razie ich braku u tego klienta, uzupełnienie przez oddelegowanie do firmy w okolicy
  • Stawka 9.80€
  • Możliwość zatrudnienia bez znajomości języka obcego

Wymagania
  • Zręczność w wykonywaniu obowiązków
  • Brak przeciwwskazań do pracy w niskiej temperaturze
  • Język obcy nie jest wymagany
  • Zgoda na prace u innych klientów w razie niepełnych godzin pracy

Opis stanowiska
Obowiązki:
  • Oczyszczanie świeżych warzyw, mycie sortownie
  • Przycinanie produktu wg specyfikacji klienta
  • Przygotowywanie mieszanki, ważenie oraz pakowanie
  • Praca na dwie zmiany: 06.30 do zakończenia pracy oraz 22.3006.30 .