BRANŻE
ID:233051

Pracownik Magazynu Venlo

Opis firmy:

Znasz język niemiecki? Chciałbyś/aś rozpocząć lepsze życie za granicą lub po prostu dorobić?
Nasz Klient jest liderem branży logistycznej. Oddział Venlo zajmuje się wysyłaniem oraz dostarczaniem poczty.

Miejsce: Venlo
Kraj: Holandia
Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Warunki zatrudnienia

  •     gwarantujemy dojazd i zakwaterowanie!
  •     umowa na warunkach holenderskich obejmująca dodatki i świadczenia
  •     stałe godziny pracy
  •     możliwość pracy w weekendy
  •     pakiet pracowniczy ( zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie)
  •     możliwe wyjazdy w parach i ze znajomymi

Wymagania
  • Od kandydatów wymagane jest:
  •     Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej
  •     Motywacja do pracy
  •     Wysoka kultura osobista
  •     Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Opis stanowiska
  • Jako pracownik magazynu odpowiedzialny/a będziesz za następujące czynności:
  •     Rozpakowywanie, sortowanie i układanie towarów według ściśle określonych zasad klienta
  •     Przygotowywanie towarów do wysyłki
  •     Ogólne prace magazynowe
  •     Dbanie o czystość stanowiska pracy
  •     Przestrzeganie zasad i higieny pracy