BRANŻE
ID:234271

Pracownik Magazynu Flextronics

Opis firmy:

Znasz język niemiecki? Chciałbyś/aś rozpocząć lepsze życie za granicą lub po prostu dorobić?
Nasz Klient jest liderem branży logistycznej. Oddział Venlo zajmuje się wysyłaniem oraz dostarczaniem poczty.

Pracownik magazynu Flextronics

    Miejsce: Nobelstraat 10, Oostrum
    Kraj: Holandia
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Opis stanowiska
Praca w dynamicznym środowisku. Magazyn jest czysty, a panująca w nim atmosfera jest koleżeńska. Godziny pracy są regularne, system dwu zmianowy.

Warunki zatrudnienia

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego( minimum dobre podstawy!)
  • Doświadczenie pracy w magazynie
Wymagania
  • Przemieszczanie towarów przy użyciu wewnętrznych środków transportu.
  • Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych z wykorzystaniem wózków paletowych lub widłowych.
  • Składowanie towarów oraz towarów pochodzących ze zwrotów.
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • Obsługa towaru (pakowanie, etykietowanie, przyklejanie naklejek lub umieszczanie kodów kreskowych)
  • Sprawdzanie dokumentów i list dotyczących zbierania zamówień oraz oznakowywanie ich
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji