BRANŻE
ID:233052

Pracownik Magazynu Flextronics

Opis firmy:

Znasz język niemiecki? Chciałbyś/aś rozpocząć lepsze życie za granicą lub po prostu dorobić?
Nasz Klient jest liderem branży logistycznej. Oddział Venlo zajmuje się wysyłaniem oraz dostarczaniem poczty.

Pracownik magazynu Flextronics

    Miejsce: Venlo
    Kraj: Holandia
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Warunki zatrudnienia
  •  gwarantujemy dojazd i zakwaterowanie!
  •  umowa na warunkach holenderskich obejmująca dodatki i świadczenia
  •  stałe godziny pracy
  •  możliwość pracy w weekendy
  •  pakiet pracowniczy ( zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie)
  •  możliwe wyjazdy w parach i ze znajomymi
Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego( minimum dobre podstawy!
  •  Doświadczenie w pracy w magazynie
  •  Gotowość do pracy w weekendy
  •  € 9,46  za godzinę (dla osób powyżej 23. roku życia)
Opis stanowiska
  • Przemieszczanie towarów przy użyciu środków transportu wewnętrznego
  • Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych z wykorzystaniem wózków paletowych lub widłowych
  • Składowanie towarów oraz towarów pochodzących ze zwrotów
  • Przygotowywanie przesyłek wychodzących
  • Obsługa towarów (pakowanie, etykietowanie, przyklejanie naklejek lub umieszczanie kodów kreskowych)
  • Sprawdzanie dokumentów i list zbierania zamówień oraz oznakowywanie ich
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji