BRANŻE
ID:235410

Pracownik Centrum Dystrybucji

Opis firmy:

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 41 lokalizacjach w całym kraju.

Szukamy ludzi lubiących się uczyć, otwartych na zmieniającą się rzeczywistość biznesową.
Ludzi z „klientem w centrum”, z pasją „handlowca” i naturą „przedsiębiorcy".

Zajrzyj do nas i znajdź miejsce dla siebie!

Opis stanowiska:

Do nowopowstającego Centrum Dystrybucji MAKRO, poszukujemy Kandydatów na stanowiska:

Pracownik Centrum Dystrybucji-Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Mirków k/Wrocławia

Opis Zadań:
  • efektywna realizacja zadań w ramach obszarów: Przyjęcie Towaru, Magazyn, Kompletacja, Wysyłka i Zwroty
  • uczestniczenie w inwentaryzacjach
  • dbanie o porządek w podległym  obszarze oraz o powierzony towar
Wymagania:
  1. entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy
  2. dyspozycyjność (praca zmianowa również w porze nocnej i w weekendy)
  3. mile widziana aktualna książeczka Sanepidu
  4. mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bez okresu próbnego
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz motywujący system premiowy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. zniżki na zakupy w MAKRO,  prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie kart sportowo-rekreacyjnych)