BRANŻE
ID:218454

Praca na wakacje/pracownik magazynowy

Opis firmy:

ISSP Sp. z o. o. – nr rejestru agencji zatrudnienia 10629, poszukuje osób do pracy na magazynach w Niemczech na okres wakacyjny lub dłuższy

Opis stanowiska:

Czynności wykonywane na magazynach:
- praca na małych wózkach elektrycznych przy zbieraniu zamówień
- praca na słuchawkach przy zbieraniu zamówień w systemie pick-by-voice
- praca na taśmie przy segregacji i komisjonowaniu przesyłek kurierskich
- praca przy pakowaniu i komisjonowaniu kosmetyków

Oczekujemy:

- dyspozycyjności do wyjazdu w przeciągu 3 dni
- znajomość języka nie jest wymagana
- doświadczenie nie jest wymagane
- rzetelności w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

 wynagrodzenie zależne od rejonu Niemiec i wykonywanej czynności od 8,20-8,80€ brutto/h

- wyjazdy już od 12.07.2015 ( możliwość wyjazdu na taki okres jaki odpowiada pracownikowi)

• niemiecka umowa o pracę oraz ubezpieczenie

• możliwość rozwoju i awansu,

• zorganizowany bezpłatny transport z Wrocławia do miejsca noclegu/pracy

• zorganizowany nocleg (opłata 6,00-6,50€ za dobę)

• rozmowy rekrutacyjne we Wrocławiu