BRANŻE
ID:234016

Praca na magazynie dla zmotywowanych studentow (Bawaria Niemcy)

Dla naszego klienta, poszukujemy do pracy osoby ze statusem studenta.

Praca na magazynie dla zmotywowanych studentów

Miejsce pracy: Bawaria (Niemcy)

Obowiązki:
  • Komisjonowanie towarów
  • Pakowanie
  • Prace porządkowe na magazynie
Wymagane:
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Status studenta
  • Gotowość do podjęcia pracy od 03.07.2017
Oferujemy:
  • Zakwaterowanie
  • Opiekę koordynatora
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenie zawodowego na terenie Niemiec

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ pod ogłoszeniem

Obowiązki:

  •     Komisjonowanie towarów
  •     Pakowanie
  •     Prace porządkowe na magazynie

Wymagane:

  •  Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  •     Status studenta
  •     Gotowość do podjęcia pracy od 03.07.2017

Oferujemy:

  •     Zakwaterowanie
  •     Opiekę koordynatora
  •     Atrakcyjne wynagrodzenie
  •     Możliwość zdobycia cennego doświadczenie zawodowego na terenie Niemiec