BRANŻE
ID:219792

Praca dodatkowa - umowa zlecenie

Opis firmy:

Dolacz do innowacyjnej  firmy biotechnologicznej, której misją jest tworzenie naturalnych kosmetyków o wyjątkowo skutecznym działaniu. Kosmetyki te zawierają drogocenne składniki aktywne: komórki macierzyste, kolagen morski, kwas hialuronowy, ceramidy czy proteiny. Co więcej, produkty są wzbogacone rowniez o innowacyjne surowce będące rezultatem badań w dziedzinie biotechnologii – w RonaCare® Luremin® czy Baicapil™. Wysoka skuteczność działania produktów jest potwierdzona przez pozytywne wyniki testów samooceny przeprowadzonych na probantkach z Francji i Polski.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób na stanowisko Partnera biznesowego

Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie czekaj tylko... dowiedz się więcej!

do Twoich zadań będzie należało
  • Pozyskiwanie klientów jak również partnerów biznesowych
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Realizowanie wyznaczonych celów

Oczekujemy:

  • samodzielności w działaniu
  • łatwości nawiązywaniu kontaktów oraz przychylnego nastawienia wobec nowo poznanych osób,
  • kultury osobistej
  • zaangażowania w powierzane obowiązki
  • Wiedza i doświadczenie w sprzedaży produktów kosmetycznych będzie dodatkowym atutem, lecz nie jest to obowiązkowe.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od efektów pracy
  • premie uznaniowe
  • elastyczne godziny pracy dostosowane do Twojego rytmu dnia

W zgłoszeniu bardzo proszę podać swoja lokalizację