BRANŻE
ID:209866

Praca dla studentów w Niemczech- wyjazdy na 1, 2 lub 3 miesiące. Od zaraz!

Numer referencyjny: REKSTU3006

Opis firmy:

Firma Medipe jest prężnie rozwijającą się firmą na polskim rynku z siedzibą we Wrocławiu, która specjalizuje się w świadczeniu usług w sektorze medycznym. Medipe wywodzi się ze spółki kapitałowej posiadającej ponad 10-letnie doświadczenie na rynku europejskim w zakresie rekrutacji.

Opis stanowiska:

Do obowiązków Opiekunki/Opiekuna, oprócz otoczenia Pacjenta całkowitą opieką, należeć będzie: wspieranie go  podczas kąpieli i pielęgnacji ciała, całodobowa gotowość niesienia pomocy Pacjentowi oraz, gdy zajdzie taka potrzeba, przygotowywanie posiłków i pomoc Pacjentowi w ich spożywaniu, robienie zakupów, pomoc Pacjentowi przy ubieraniu się i rozbieraniu, utrzymywanie porządku oraz sprzątanie w domu, towarzyszenie Pacjentowi podczas spacerów, organizacja czasu wolnego Pacjenta, towarzyszenie podczas codziennych czynności, towarzyszenie podczas wizyt lekarskich.

Oczekujemy:

·         Komunikatywnej lub dobrej znajomości języka niemieckiego,

·         Doświadczenia w opiece nad osobą starszą,

·         Predyspozycji psychologicznych do wykonywania zawodu opiekuna,

·         Dobrego stanu zdrowia,

·         Mile widziane prawo jazdy;

Oferujemy:

·         Legalne i bezpieczne zatrudnienie,

·         Wysokie wynagrodzenie i możliwość uzyskania atrakcyjnej premii za:

-pracę w okresie świątecznym,

-polecenie opiekunki,

-polecenie rodziny

·         Terminową wpłatę wynagrodzenia w walucie wybranej przez Opiekunkę/Opiekuna,

·         Ubezpieczenie i opłacone składki ZUS,

·         Pokrycie kosztów podróży,

·         Nieodpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu pacjenta,

·         Opiekę koordynatora w czasie pobytu na zleceniu,

·         Oferty i terminy dobrane indywidualnie do umiejętności i preferencji Opiekunki/Opiekuna;