BRANŻE
ID:210784

Praca dla modelki

Numer referencyjny: reklama-komercyjna@wp.pl

Opis firmy:

Firma reklamowa. Reklama odzieży. Reklamy zlecone dla znanych firm.

Opis stanowiska:

Poszukiwana modelka / modelki do reklamy odzieży oraz  reklam zleconych.

Oczekujemy:

Zaangażowania w pracę, punktualności.
należy wypełnić poniższy formularz i wraz ze zdjęciami sylwetki oraz twarzy i odesłać na adres mailowy: reklama-komercyjna@wp.pl

  • imię i nazwisko:
  • telefon kontaktowy:
  • mail:
  • wiek:
  • wzrost:
  • waga:
  • wymiary:
  • zakres pozowania:
  • doświadczenie (w ilu sesjach brałaś już udział):
  • kiedy dysponujesz wolnym czasem:
  • skąd masz informację o naszej firmie reklamowej:
  • miasto w którym mieszkasz:
  • miasto, do którego możesz przyjechać na zdjęcia (Wrocław, Kraków, inne):
  • do zgłoszenia dołącz kilka swoich zdjęć (twarzy oraz całej sylwetki)
  • uwagi:

Oferujemy:

Ciekawą pracę w doświadczonym zespole profesjonalistów. Ciekawe i różnorodne zlecenia.