BRANŻE
ID:231902

Praca dodatkowa dla osoby uczącej się.Obsługa e-comerce

Firma: Special Group

Stanowisko: Pracownik Biurowy

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2017-03-31

Branża: Informatyka / Internet, Internet / E-Commerce, Obsługa klienta / Sprzedaż, Nowe technologie / IT

Rodzaj: Praca dodatkowa

Opis firmy:

Sklep Farbyaerozole.pl nawiąże współpracę z osobą uczącą się.

Opis stanowiska:

Praca dla studenta studiów dziennych lub zaocznych.

Możliwość dopasowania godzin pracy do grafiku zajęć, od poniedziałku do piątku pomiędzy 8-17.

Główne zadania:
  • dodawanie ofert na portal allegro oraz sklep internetowy.
  • Nieskomplikowane prace graficzne.

Miejsce pracy Wrocław ul. Bystrzycka 69c

Oczekujemy:

Umiejętność obsługi podstawowych programów graficznych.
Mile widziane znajomość  silnika sklepu Prestashop, allegro, menadżer sprzedaży gimp.

Oferujemy:

  • Luźne godziny pracy.
  • Miła atmosfera
  • 12-15 zł netto za 1 godz pracy.
  • Kawa gratis:)