BRANŻE
ID:237328

Praca dla studenta w redakcji portalu górskiego

Numer referencyjny: REDAKTOR

Opis stanowiska:

Portal Tatrzański sp. z o.o. - właściciel największego polskiego portalu o Tatrach - zaprasza studentów z pasją do gór i talentem do pisania do składania aplikacji na stanowisko:

Redaktor portalu

Kogo poszukujemy?

- osoby potrafiącej poprawnie i ciekawie pisać w języku polskim
- osoby zainteresowanej górami / Tatrami / turystyką i posiadającej przynajmniej podstawową wiedzę na ten temat
- studenta studiów zaocznych dyspozycyjnego od poniedziałku do piątku lub studenta studiów dziennych dyspozycyjnego minimum 25 h w tygodniu

Oczekujemy:

Czym będziesz się zajmować?

- pisaniem newsów dla serwisu portaltatrzanski.pl
- pisaniem dla nas tekstów reklamowych
- prowadzeniem naszych fanpage'y w serwisie Facebook

Oferujemy:

Co oferujemy?

- uczciwe i terminowe wynagrodzenie
- ciekawą pracę w wygodnym biurze w centrum Krakowa
- możliwość nauki i rozwoju własnych umiejętność