BRANŻE
ID:230907

Praca biurowa dla studenta studiów dziennych

Numer referencyjny: CHO_EDV

Opis firmy:

Grupa ALDI należy do czołowych firm w Europie. Nasze osiągnięcia oraz ciągły rozwój są wynikiem konsekwentnego funkcjonowania w zdecentralizowanej organizacji ze ściśle określonym podziałem obowiązków. Wysoce zmotywowani i zaangażowani pracownicy naszej firmy kształtują zespołową strukturę przedsiębiorstwa.

Aktualnie do naszej centrali z siedzibą w Chorzowie poszukujemy osób, które mogą wesprzeć pracę Działu Rozliczeń i Fakturowania.

Opis stanowiska:

  • wprowadzanie danych w systemie rozliczeń i fakturowania
  • kontakt z pracownikami sklepów i magazynu centralnego
  • zarządzanie dokumentacją

Oczekujemy:

  • mile widziani studenci studiów dziennych
  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność, sumienność
  • zaangażowanie, uprzejmość
  • własny środek transportu
  • dyspozycyjność do pracy w wymiarze ¼ etatu- praca głównie w soboty oraz w okresie wakacyjnym

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie z wieloletnią tradycją
  • dynamiczną pracę w grupie zmotywowanych współpracowników
  • atrakcyjny pakiet socjalny – bony żywieniowe, ubezpieczenie zdrowotne i grupowe
  • również dla członków rodzin
  • odpowiednie wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę