BRANŻE
ID:238526

Poszukujemy studenta - grafika - freelancera

Firma: Indeco S.A.

Stanowisko: Grafik

Miejsce pracy: woj. mazowieckie

Data publikacji: 2018-02-19

Branża: Grafika / Fotografia / Kreacja

Rodzaj: Praca dodatkowa

Opis firmy:

Indeco to lider  wśród polskich producentów i dostawców rozwiązań służących zabudowie wnęk i budowie szaf  z drzwiami przesuwnymi.

Opis stanowiska:

Aktualnie poszukujemy studenta - grafika pracującego zdalnie jako freelancer.

Oczekujemy:

Oczekujemy od Ciebie:

·       -  znajomości programów Illustrator, Photoshop, Corel Draw, inne mile widziane

·      -   umiejętności graficznej obróbki zdjęć

·      -   znajomości zasad DTP

·      -   wysokiej kreatywności oraz wyczucie kompozycji wraz z dbałością o szczegóły

·      -   bardzo dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy:

Czego możesz się spodziewać?

·         - zdobycia ciekawego doświadczenia

·         - pracy dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku

·         - pracę przy innowacyjnych projektach

·         - możliwości własnego rozwoju i zebrania materiału do swojego portfolio