BRANŻE
ID:213118

Pomocnik w dziale napraw

Numer referencyjny: PDN/WAW/1014

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 70 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 18 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Opis stanowiska:

  • potwierdzenie wystąpienia usterek,
  • prowadzenie drobnych napraw przy wsparciu technika,
  • montowanie, demontowanie urządzeń elektronicznych,
  • ustawianie parametrów urządzenia,
  • przeprowadzanie testów sprzętu.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy na 3 zmiany,
  • nastawienie na długofalową współpracę,
  • wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem,
  • chęć zdobycia doświadczenia,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • zainteresowanie zagadnieniami technologicznymi.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie godzinowe 13,00 zł brutto,
  • początkowo zatrudnienie na umowę-zlecenie (z perspektywą zatrudnienia na umowę o pracę tymczasową),
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • zlecenie wykonywane w okolicach CH Janki,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.